Půlnoční Slunce Kniha-TADY
Stmívání Kniha-TADY
New Moon Kniha-TADY

Duben 2009

Ashley Greene - Wendy Glesz Spring Collection 2008

28. dubna 2009 v 5:00 | Tína |  Ashley Greene → Alice Cullen
Tááák, tenhle photoshoot jsem si nemohla odpustit !! Ehm je to dokonalost!! To je ještě slabé slovo ... Je to kolekce, kterou Ashley nafotila pro Jarní "kolekci" Wendy Glesz Spring Collection 2008 .. Jako slov k tomuhle nemam !! Je to jeden nejkrásnějsí shootík co sem kdy vyděla..

Oficiální obsazení

27. dubna 2009 v 20:38 | Tína |  New Moon-Movie


Tak na stránce - Summit Entertainment zveřejnil už oficiální obsazení do prokračování Twilight Sagy - New Moon .. Tak obsazení se týká především rodiny Volteriu a Indiánského kmene Quileute..
Zítra vám, semka hodím fotky a udělám rubriky k tomuhle tématu !! Tak myslím, že je se na co těšit, když jsem teŤka tak jedním očkem slodovala kdoi koho vlastně hraje, tak upa překvapení, myslím, že někteří se do toho vážně hodí, ae jsou tací, kteří mi tam nesednou třeba vůbec .. uvidíte zítra:)

Volturiovi
Ccherlie Bewley - Demetre
Jamie Campbell Bower - Caius
Daniel Cudmore - Felix
Christopher Heyerdahl - Marcus
Dakota Fanning - Jane
Cameron Bright - Alec
Noot Seer - Heidei
Michael Sheen - Aro

Další
Graham Greene - Harry Clearwater
Tinsel Korey - Emily

kristens.blog.czNaked Eye photoshoot

24. dubna 2009 v 5:00 | Tína |  Rachel Lefevre → Victoria
free image host free image host free image host free image host free image host

tragika.blog.cz

3.Blend-Dakota

23. dubna 2009 v 10:00 | Tína |  Moje výtvory
Název: Dakota
Date: 22.4.2009
Page: edwardcullen-4ever.blog.cz
Make: Tína


Tak..písněte plsky do komentářů, jak se Vám líbíXnelíbí...

23. ANDĚL

23. dubna 2009 v 9:00 | Tína |  Twilight-Book
Při tom se mi zdál sen.
Jak jsem tak plula pod tou temnou vodou, uslyšela jsem ten nejšťastnější zvuk, který moje mysl mohla vykouzlit - tak krásný, tak pozvedající, stejně jako strašný. Bylo to další zavrčení; hlubší, divočejší řev plný zuřivosti.
Ostrá bolest, která bičovala mou zvednutou ruku, mě vynesla zpět, téměř až na hladinu, ale nestačilo to; nedokázala jsem otevřít oči.
A pak jsem poznala, že jsem mrtvá.
Protože skrz těžkou vodu jsem slyšela zvuk anděla, který volal mé jméno, volal mě do jediného nebe, o které jsem stála.
"Ach ne, Bello, ne!" křičel v hrůze andělův hlas.
Za tím vytouženým hlasem se ozýval další hluk - šílený lomoz, před kterým moje mysl couvala. Bylo slyšet hluboké zlé zavrčení, šokující cvaknutí zubů a vysoké kvílení, které najednou ustalo…


22. HRA NA SCHOVÁVANOU

23. dubna 2009 v 2:00 | Tína |  Twilight-Book
Trvalo to mnohem méně času, než jsem si myslela - všechna ta hrůza, zoufalství, tříštění mého srdce. Minuty odtikávaly pomaleji než obvykle. Jasper stále ještě nebyl zpátky, když jsem se vrátila k Alici. Bála jsem se být s ní v jedné místnosti, bála jsem se, že uhodne… a ze stejného důvodu jsem se před ní bála ukrývat.
Myslela bych si, že už mě nic nepřekvapí, jak byly moje myšlenky zmučené a neklidné, ale byla jsem překvapená, když jsem viděla Alici skloněnou nad stolem, jak se oběma rukama drží za okraj.
"Alice?"
Nereagovala, když jsem ji zavolala jménem, ale její hlava se kývala pomalu ze strany na stranu a viděla jsem jí do tváře. Její oči byly bez výrazu, omámené… Moje myšlenky letěly k mé matce. Je snad už pozdě?

21. TELEFONÁT

22. dubna 2009 v 21:06 | Tína |  Twilight-Book
Cítila jsem, že je zase moc brzy, když jsem se probudila, a věděla jsem, že se mi pomalu denní a noční pořádek začínají převracet. Ležela jsem v posteli a poslouchala tiché hlasy Alice a Jaspera v druhém pokoji. Vůbec bylo divné, že byly dost hlasité na to, abych je slyšela. Rychle jsem se překulila, až se mé nohy dotkly podlahy, a pak jsem doklopýtala do obývacího pokoje.
Hodiny na televizi oznamovaly, že je těsně po druhé ráno. Alice a Jasper seděli společně na pohovce, Alice zase kreslila, zatímco Jasper se jí díval přes rameno. Nevzhlédli, když jsem vstoupila, příliš ponořeni do Aliciny práce.
Přikradla jsem se vedle Jaspera, abych se koukla.
"Viděla něco víc?" zeptala jsem se ho tiše.
"Ano. Něco ho přivedlo zpátky do místnosti s videem, ale teď je světlo."


20. NETRPĚLIVOST

22. dubna 2009 v 3:00 | Tína |  Twilight-Book
Když jsem se probudila, byla jsem zmatená. Moje myšlenky byly zamlžené, stále se motaly ve snech a nočních můrách; trvalo mi déle, než jsem si uvědomila, kde jsem.
Ten pokoj byl příliš nevýrazný, aby patřil jinam než do hotelu. Svědčily o tom noční lampičky, přišroubované ke stolkům, podobně jako dlouhé závěsy zhotovené ze stejné látky jako přehoz na postele a obyčejné akvarelové kopie na zdech.
Snažila jsem se vzpomenout si, jak jsem se sem dostala, ale zpočátku mě nic nenapadalo.
Pamatovala jsem si elegantní černé auto, skla v oknech tmavší než u limuzíny. Motor byl téměř tichý, ačkoliv jsme uháněli po černých dálnicích více než dvojnásobkem povolené rychlosti.

19. LOUČENÍ

21. dubna 2009 v 12:00 | Tína |  Twilight-Book
Charlie na mě čekal. Všechna světla v domě svítila. V hlavě jsem měla prázdno, jak jsem se snažila vymyslet způsob, jak to navléknout, aby mě nechal odjet. Tohle nebude příjemné.
Edward pomalu zastavil, zůstal o dobrý kus dál za mým autem. Všichni tři byli maximálně bdělí, seděli na sedadlech strnule, jako by spolkli pravítko, a naslouchali každému zvuku v lese, prohlíželi každý stín, zachytávali každý pach, hledali něco, co není v pořádku. Motor ztichl a já jsem seděla bez hnutí, zatímco oni stále naslouchali.
"Není tady," řekl Edward napjatě. "Pojďme."
Emmett se natáhl, aby mi pomohl dostat se z pásů. "Neboj, Bello," řekl tichým, ale veselým hlasem, "postaráme se o to tady rychle."
Cítila jsem, jak se mi slzy tlačí do očí, když jsem se dívala na Emmetta. Sotva jsem ho znala, a přesto mi myšlenka na to, že nevím, jestli ho po dnešní noci ještě někdy uvidím, naháněla úzkost. Věděla jsem, že tohle je jenom slabý odvar loučení, které budu muset přežít v příští hodině, a rozbrečela jsem se z toho.

18. LOV

21. dubna 2009 v 9:00 | Tína |  Twilight-Book
Vynořovali se z kraje lesa po jednom, v několikametrových rozestupech. První muž, který se na pasece objevil, okamžitě ustoupil zpátky a umožnil tak druhému muži - vysokému, tmavovlasému - aby se postavil do čela a jasně tak dal najevo, kdo smečku vede. Třetí byla žena; na tu vzdálenost jsem viděla jenom to, že má vlasy v neuvěřitelném odstínu červené.
Semkli se do řady a pak obezřetně pokračovali k Edwardově rodině. Prokazovali přitom přirozenou úctu smečky predátorů, která se střetne s větší, neznámou skupinou svého druhu.
Když se přiblížili, viděla jsem, jak se liší od Cullenových. Jejich chůze se podobala chůzi kočičí, drželi tělo tak, jako by soustavně byli připravení se přikrčit a provést výpad. Byli oblečení jako obyčejní výletníci: v džínách a neformálních košilích na knoflíky z těžkých, nepromokavých látek. Oblečení ovšem měli odrbané z častého nošení a byli bosi. Oba muži měli krátce střižené vlasy, ale zářivé oranžové vlasy ženy byly plné listí a smetí z lesa.

Nové video k New Moon!

21. dubna 2009 v 5:00 | Tína |  New Moon-Movie
NewMoonMovie.org aktualizovalo nové video z natáčení scény Belliných narozenin a speciálním blahopřáním pro italské fanoušky Nového Měsíce.


lionandlamblove.org

Ashley "Chodila bych s Jacksonem,když by to šlo"

21. dubna 2009 v 3:00 | Tína |  Rozhovory
Ashley udělala nové interview s Herald Sun,kde se přiznává, že ona a Jackson by spolu
mohli docela určitě chodit
, nebýt jejich hektického pracovního rozvrhu.
Role Alice ji možná našla lásku - jejího filmového manžela. Chemie mezi Ashley a Jacksonem vede už od začátku k povídačkám, že ti dva spolu chodí.
Přestože je Ash skálopevně přesvědčená že ne, říká, že jediná věc, která je drží od sebe, je jejich časový rozvrh.

17.HRA-2/2

21. dubna 2009 v 2:00 | Tína |  Twilight-Book
"Že jsem se nezlobil na tebe. Copak to nechápeš, Bello?" Byl najednou naléhavý, všechny stopy žertování byly pryč. "Nechápeš?"
"Co mám chápat?" zeptala jsem se, zmatená jeho náhlou změnou nálady stejně jako jeho slovy.
"Já se nikdy nezlobím na tebe - jak bych mohl? Jsi tak statečná… důvěřivá, vřelá."
"Tak proč?" zašeptala jsem a vzpomněla jsem si na černé nálady, které ho ode mě odvedly a které jsem si vždycky vykládala jako dobře pochopitelnou frustraci - frustraci nad svou slabostí, pomalostí, nad svými nepoddajnými lidskými reakcemi…
Opatrně mi vzal obličej do dlaní. "Já se zlobím na sebe," řekl něžně. "Na to, že tě neustále navzdory svému odhodlání vystavuju nebezpečí. Samotná moje existence tě ohrožuje. Někdy se skutečně nenávidím. Měl bych být silnější, měl bych být schopen -"

17. HRA-1/2

20. dubna 2009 v 18:56 | Tína |  Twilight-Book
Zrovna začínalo mžít, když Edward zabočil do naší ulice. Až do té chvíle jsem neměla pochyby, že zůstane se mnou, zatímco já zatím strávím pár hodin ve skutečném světě.
A pak jsem uviděla, jak na Charlieho příjezdové cestě parkuje černé auto, omšelá fordka - a uslyšela jsem, jak Edward zamumlal něco nesrozumitelného tichým, hrubým hlasem.
Pod mělkou přední verandou, která jim poskytovala ochranu před deštěm, se schovávali Jacob Black a jeho otec sedící na vozíku. Jacob se díval dolů s pokořeným výrazem.
Edwardův tichý hlas byl zuřivý. "Tohle už překračuje všechny meze."
"Přijel varovat Charlieho?" hádala jsem, spíš zděšená než rozzlobená.
Edward jenom přikývl a s přimhouřenýma očima si Billyho změřil přes padající déšť.

Ashley na párty vydání Twilight DVD

20. dubna 2009 v 6:00 | Tína |  Ashley Greene → Alice Cullen
Z 20. na 21. března sa konala párty z důvodu vydání Twilight DVD Na jedné z nich byla i Ashley a to konkrétně v Los Angeles, Hot-Topic

KLIK NA CELÝ ČLÁNEK

Edward hraje na klavír!

19. dubna 2009 v 8:00 | Tína |  Twilight-Photos
Hosted by ImageHost.org
edwardcullen-4ever.blog.cz